fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

GENESI HD EVOLUTION

GENESI HD EVOLUTION

Čiužinio šerdį sudaro 3 sluoksniai:
1 – VISCO MIND®HD (high density – didelio tankio) , tankis 95 kg/m3 – patentuotos formulės naujos kartos viskoelastinis poliuretanas, kuris prisitaiko prie kūno masės, spaudimo ir temperatūros, ir užtikrina ergonomišką kūno padėtį bei komfortą.
2 – BIO FOAM SOYA HR (high resilience – didelio elastingumo), keliamoji galia 4,5 kPa, 7 kietumo zonų – didelio elastingumo poliuretanas, kurio gamybos metu dalis chemikalų buvo pakeisti natūraliomis iš sojos išgaunamomis žaliavomis, praturtintas sojos aliejaus ekstraktais, todėl suteikia komforto ir geros savijautos pojūtį miegant.
Intarpai galvos ir kojų srityse – iš BIO FOAM poliuretano su eteriniais aliejais, gerinančiais miegą.
Pagamintas Italijoje.

Informacija

Linija: PLATINUM
Čiužinio perimetras: Įsiūta ypač laidaus orui Air Space audinio juosta.
Čiužinio aukštis: 24 cm
Garantija: 12 metų
Užvalkalas: GENESI® – audinys su sojos, sidabro ir anglies pluoštais, suteikiantis apsaugą nuo bakterijų, statinės elektros ir sukuriantis geros savijautos pojūtį. Pilnai nusegamas skalbimui.
Čiužinio užvalkalo medžiagos: pusė a: 100% high-tec siūlai, + 2 cm visco mind® clima fresh®

CLIMA FRESH®Tai nauja medžiaga. Kuomet lanksčios poliuretano putos sumaišomos su specialiomis mikrokapsulėmis, vadinamomis PCM (Phase Change Materials), kurios sugeria žmogaus kūno skleidžiamą šilumą ir palaiko pastovią temperatūrą medžiagos viduje. Tokiu būdu poliuretanas įgyja nepaprastą gebėjimą išlikti vėsus ir ilgą laiką išvengti tipiško temperatūros kilimo dėl žmogaus kūno temperatūros. PCM yra pažangiausia poliuretano eksploatacinių savybių evoliucija. Iš pradžių NASA juos panaudojo kosminės erdvės srityje, dabar jie yra idealus pritaikymas, kai reikia sujungti lankstumą, kvėpavimą ir šilumos mainų valdymą. Be to, sidabro druskų buvimas medžiagos sudėtyje reiškia, kad naujasis poliuretanas yra antibakterinis, atsparus pelėsiams ir laikui bėgant išsaugo puikias higienos sąlygas.

Pusė b: 100% high-tec siūlai.

Čiužinio technologijos: