fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Wind

Pašėlęs šiuolaikinio gyvenimo ritmas  dažnai palieka mums mažai laiko poilsiui, todėl dažnai populiariausiu vakaro baldu poilsiui tampa lova. Šiuolaikinei lovai be gero kokybiško čiužinio, labai svarbu ir lovos ergonomika. Galvūgalis turėtų būti pritaikytas ne vien  miegui, bet ir komfortiškam sėdėjimui. Naujoji Subtila lova WIND visą tai turi. Be visų įprastų  Subtila lovų privalumų – tvirto stabilaus karkaso, talpios patalynės dėžės, pilnai nusegamų ir lengvai valomų užvalkalų, lova WIND  turi lenktą  galvūgalį gerinantį sėdėjimo komfortą. Todėl, net ilgo sėdėjimo metu, nejausite diskomforto. Lovos apdailai naudojama naujausia siuvimo technologija. Kokybiškas, lengvas ir grakštus lovos korpusas su tamsinto chromo kojelėmis pritaikytas visų tipų čiužiniams.

Lovos gamyboje naudojamos paminkštinimo  medžiagos yra  ekologiškos, sertifikuotos ir atitinkančios Oeko-Teks 100 * standartą.

Lovos užvalkalai siuvami iš įvairių rūšių ir tekstūrų audinių , sintetinių ir natūralių pluoštų, kurie patenkins net pačius reikliausius pirkėjus.

Išsirinkus norimą čiužinį lovos pagrindas bus parinktas, pagal čiužinio tipą ir dydį.

Informacija

Išmatavimai: pritaikomi pagal čiužinį
Užvalkalai nusegami, valomi
Kojelės: tamsinto chromo