fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

BEL RIPOSO

BEL RIPOSO

Lengvai prisitaikantis, užtikrinantis komfortą, ir miego kokybę kiekvienam. Čiužinio užvalkalas austas iš specialaus antialerginio ir antibakterinio tencel® pluošto
Tencel – tai natūraliai sukurtas naujos kartos medienos pluoštas. Struktūrinio ir sureguliuoto nanofibrilų išdėstymo medienos pluošte dėka Tencel turi išskirtinę savybę tinkamai reguliuoti drėgmę. Jis absorbuoja 130% daugiau drėgmės negu medvilnė. Patalynė iš Tencel pluošto absorbuoja drėgmę visiškai natūraliai ir greitai ją vėl išskiria į aplinką. Tai užtikrina malonų lovos klimatą. Patalynė pagaminta iš Tencel pluošto pasižymi vėsumu ir švelnumu, turi nuostabų šilko glotnumą.
Naująjį pluoštą – tencelį – greitai įvertino tie, kurių jautri oda „nesutaria“ su kitokiais pluoštais. Tencelis yra natūralus, pagamintas be jokių cheminių priedų, todėl jis nedirgina odos ir tinka netgi dermatitu ar žvyneline sergantiems žmonėms. Tačiau ne tik dėl to tencelis yra išskirtinis – jis sujungia geriausias kitų pluoštų savybes į vieną. Tencelis yra šiltas kaip vilna, bet vėsinantis kaip linas, švelnus kaip šilkas, o drėgmę sugeria daug geriau negu medvilnė. Dėl savo biologinės kilmės, jis yra draugiškas aplinkai ir gamtoje visiškai suyra.
Kitas išskirtinis tencelio bruožas – medžiaga sugeria ir išgarina drėgmę, ją reguliuoja, todėl miegant ant tokio paviršiaus niekad nebus per karšta. Kad ir kiek prakaituosite, tencelis sugers drėgmę ir ją tuoj pat išgarins..
Tencelio poveikis geram miegui buvo tiriamas mokslininkų. Tyrimų metu buvo nustatyta, kad miegodamas šia medžiaga užpildytuose pataluose, žmogus labiau atsipalaiduoja, sulėtėja jo širdies ritmas ir miegas tampa labai gilus. Kuo geriau išsimiegojęs bus žmogus, tuo jis bus energingesnis, geriau nusiteikęs ir turės stipresnę imuninę sistemą.

Čiužinio šerdis gaminama iš inovatyvios VISCO MIND ir CLIMA FRESH medžiagos iš abiejų čiužinio pusių pasižymi unikaliomis kūno šilumą apsorbuojančiomis savybėmis neleidžiančiomis perkaisti miego metu. Čiužinio šerdies struktūros medžiaga puikiai kontroliuoja drėgmės kiekį čiužinyje, o viršutinis VISCO MIND sluoksnis palaiko jūsų kūną miego metu tinkamoje padėtyje.

Informacija

Čiužinio aukštis: Apie 25 CM
Čiužinio audinys: A+B pusės: tencel® audinys: 100% antialerginis
Šoninė tinklelio juosta: AIR SPACE audinys, geriasniam oro laidumui, ir čiužinio ventiliacijai.
Čiužinio medžiagos: A pusė+ B pusė: 2 CM VISCO MIND® CLIMA FRESH® ERGONOMIC, SELF-MODELLING
Čiužinių dydžiai: 90×200 cm,100×200 cm,120×200,140×200 cm,160×200 cm,180×200 cm,200×200 cm.
Galimi ir nestandartiniai dydžiai.