fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

EXTRAMINDFRESH 4.5

EXTRAMINDFRESH 4.5

Atnaujintas 2021 m. modelis labai mėgstamas dėl savo išskirtinių savybių, modernių technologijų ir universalumo. Vidutinio kietumo su viskoelastinės medžiagos sluoksniu.

Informacija

Čiužinio aukštis:  24 CM
Čiužinio užvalkalas : Ergofresh® – tai audinys, sudarytas iš viskozės pluošto, kuris suteikia nepaprastai švelnų efektą. Probiotinė mikrofauna yra įvesta į audinį sporų pavidalu mikrokapsulėse. Jos neveikia tol, kol yra suaktyvinamos kūno trinties liečiant čiužinį ir suteikia natūralią apsaugą. Audinys turi analerginių savybių, nuo bakterijų ir dulkių erkučių. Audinys neapdorotas jokiomis sintetinėmis cheminėmis medžiagomis, o tik natūralios kilmės elementais, užtikrinančiais aukštą higienos ir komforto lygį.
Pilnai nusegamas skalbiamas.
Čiužinio perimetru įsiūta ypač laidaus orui Air Space audinio juosta.Čiužinio šonuose įsiūtos patogios rankenos
Aidinio ir šerdies tarpsluoksnis: Clima Fresh® naudojimas paminkštinimui suteikia šiluminį komfortą, kuris pasiekiamas pridedant specialių mikrokapsulių, vadinamų PCM (fazės keitimo medžiagomis), kurios sugeria žmogaus kūno skleidžiamą šilumą ir palaiko pastovią temperatūrą medžiagos viduje. Taigi, poliuretanas išlieka vėsus ir pralaidus orui kontaktuodamas su žmogaus kūnu. Jis taip pat suteikia higieninį komfortą, nes laikui bėgant išlaiko aukštas higienines savybes ir poliuretano putų pralaidumą orui. Pasikliaujant natūralia sidabro savybe, kuri stabdo bakterijų dauginimąsi, vieną iš pagrindinių astmos, alergijų ir pelėsių atsiradimo priežasčių. Su Clima Fresh® pelėsių ir bakterijų dauginimąsi galima sumažinti daugiau nei 95%.
Čiužinio šerdį sudaro 3 sluoksniai:
1. – 6 cm. storio Visco Mind® medžiaga yra vidutinio tankio Keliamoji galia 1,9 kPa savaime modeliuojanti (prisitaikanti) be nesaugių CFC, pagaminta vandens emulsijos pagrindu, turinti elastingą atmintį. Šios viskoelastinės putos pasižymi išskirtinėmis ergonominėmis savybėmis ir prisitaiko prie kūno kontūrų lėtai tempdamos, nekeldamos jokio pasipriešinimo. Jis tinkamai palaiko stuburą, yra antibakterinis ir antialerginis. Šio čiužino paviršius turi 5 skirtingas zonas.2. – 7 cm. storio be CFC, pagaminta vandens emulsijos pagrindu, keliamoji galia 4,1 kPa
3. – 7 cm. (žydras)storio be CFC, pagaminta vandens emulsijos pagrindu, keliamoji galia 3,9 kPa
Šio čiužino paviršius turi 5 skirtingas zonas.
Garantija: 6 metai
Čiužinio medžiagos: CFC FREE putų poliuretanas, viskoelastinis poliuretanas.
Kietumo skalė: PUSĖ A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PUSĖ B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pagamintas Italijoje. Galimi įvairūs, taip pat ir nestandartiniai, čiužinių dydžiai.

DAUGIAU APIE „Climafresh®“

CLIMA FRESH – Technologinės naujovės, sąlygojančios naujų medžiagų atsiradimą, yra esminės svarbos veiksnys kuriant ir gaminant naujos kartos tikrai pažangiausius gaminius. Savybės, išskiriančios naują medžiagą, atveria naujas perspektyvas kuriant ir tobulinant gaminius, pasižyminčius precedento neturinčiu našumu, galinčiu pasiūlyti kažką tikrai naujo. Nauja medžiaga: lanksčios poliuretano putos maišomos su specialiomis mikrokapsulėmis, vadinamomis PCM (Phase Change Materials), kurios sugeria žmogaus kūno šilumą, išlaikydamos pastovią medžiagos vidinę temperatūrą. Taip poliuretanas įgyja nepaprastą savybę išlikti vėsiu ir išvengti kaitimo naudojant čiužinį ilgesnį laiką. PCM yra pažangiausias poliuretano eksploatacinių savybių evoliucijos etapas: iš pradžių NASA juos naudojo kosmoso srityje, o dabar jie idealiai tinka, kai reikia derinti lankstumą, pralaidumą orui ir šilumos mainų kontrolę. Be to, dėl to, kad medžiagos sudėtyje yra sidabro druskų, naujasis poliuretanas yra atsparus pelėsių dauginimuisi ir ilgainiui gali išlaikyti aukštas higienines sąlygas. Išskirtinai „PerDormire“ mažmenininkams „Pelma Spa“, pirmaujanti Italijos įmonė lanksčių poliuretano putų gamybos srityje, pristato „Climafresh®“ – ilgų tyrimų nanotechnologijų pasaulyje rezultatą: naują medžiagą, pasižyminčią unikaliomis savybėmis ir nepaprastomis savybėmis.
CLIMAFRESH® Higieninis efektas: gaunamas naudojant ULTRAFRESH apdorojimą, kuris išnaudoja natūralų sidabro gebėjimą atsispirti bakterijų ir pelėsių dauginimuisi (sumažėja daugiau nei 95%, ypač apdorojant soją).
Climafresh® gaminiai siūlo tris skirtingus komforto lygius: ergonominį, terminį ir higieninį:
TERMINIS KOMFORTAS
Pasiekta naudojant specialias PCM Phase Change Materials mikrokapsules, kurios, sugerdamos kūno šilumą, padeda palaikyti pastovią produkto temperatūrą. Taigi poliuretanas lieka vėsus ir pralaidus orui, susilietus su žmogaus kūnu.
HIGIENINIS KOMFORTAS
Siekiant ilgainiui išlaikyti aukštas higienines ir vėsias poliuretano putų sąlygas. Išnaudojant natūralų sidabro gebėjimą atsispirti bakterijų dauginimuisi, kuri yra viena iš pagrindinių astmos, alerginių ligų ir pelėsių atsiradimo priežasčių, pelėsių ir bakterijų dauginimąsi galima sumažinti daugiau nei 95%.
ERGONOMINIS KOMFORTAS Čiužinio šerdys garantuoja išskirtines ergonomines savybes, kurios palaiko tinkamą žmogaus kūno apkrovą, kad būtų užtikrintas tinkamas poilsis.