fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us
Moderni klasika baldai

Paroda “Baldai, interjeras, dizainas”

Moderni klasika baldai

Paroda “Baldai, interjeras, dizainas”

VARDAS ATPAŽĮSTAMAS IŠ KOKYBĖS IR DIZAINO

Šį rudenį parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“ dalyvavusios lietuvoje gaminamų minkštų miegamojo lovų ir svetainės baldų įmonės „Subtila“ vadovas Linas Juška džiaugiasi, kad dešimtmetį skaičiuojančios įmonės vardas Lietuvos rinkoje jau gerai žinomas – parodos lankytojai puikiai įvertino „Subtilos“ pristatytos 2018 metų kolekcijos Išskirtinį gaminių dizainą bei kokybę.

Išskirtiniai modeliai

Per dešimtmetį sukauptą patirtį baldų gamintojai pritaiko kurdami daugiau nei 30 skirtingų lovų modelių. Įmonės komanda ne tik nuolat domisi interjero tendencijomis, gilinasi į baldų technologijų naujoves, bet ir ieško savito stiliaus, įdomesnių sprendinių ir būtinai – subtilaus dizaino sprendimų. Pristatydamas naująją kolekciją, įmonės vadovas Linas Juška išskyrė „Hugo“ modelį –
lovą, kuri turi itin ergonomišką galvūgalio dalį, tad joje galima ne tik patogiai išsimiegoti, bet ir jaukiai vakaroti su knyga. „Lovely“ bei „Dreamer“ – lovos, kurias jau spėjo įvertinti jaunimas. Įrengti vaiko ar jaunuolio kambarį nėra taip paprasta, ypač rasti jiems tinkamas ir stilingas lovas, todėl lietuviškų lovų gamintojai joms skiria ypač daug dėmesio.

Moderni klasika baldai
Moderni klasika baldai

Pagal ES normatyvus dvejų metų garantiją privaloma suteikti visiems baldams, o „Subtila“ garantuoja amžiną savo gaminių priežiūrą. Todėl nenuostabu, kad jų lovas perka kelios šeimų kartos, ir dar rekomenduoja savo draugams

Svarbiausia – kokybė

„Pirkėjas pirmiausia įvertina lovų stilių, dizainą, žodžiu, mato gražų kevalą, o konstrukcijos elementų, medžiagų, kurios naudotos gaminio viduje, pamatyti jis negali. Todėl čia ypač svarbus gamintojo patikimumas. Kone pusę gyvenimo praleidžiame ant lovos, tad ji turi būti pirmiausia tvirta, teisingai sukonstruota, jai turi būti labai atidžiai parinktos jungiančios detalės.
Gamindami lovas naudojame universalias, bet kokio tipo ortopediniam čiužiniui tinkamas groteles, tinkančias visų rūšių čiužiniams, todėl mūsų baldai užtikrina net tik malonų, bet ir sveiką poilsį. O kadangi naudojamos ne tik kokybiškos, bet ir ekologiškos baldų gamybos medžiagos, turime ką pasiūlyti ir alergiškiems žmonėms“, – apie asortimentą pasakoja L. Juška.