fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

VANITY

Naujoji Subtila lova Vanity – elegantiška, skoninga, šiuolaikiška ir tuo pat metu dvelkianti lengva klasikinio stiliaus nostalgija.

Ypatingos formos lovos galvūgalis, kurio apdailos detales galima parinkti individualiai, leis patogiai atsiremti nugara ir pečiais, suteiks saugumo pojūtį  bei papuoš miegamojo interjerą.

Priklausomai nuo komplektacijos, lovos Vanity užvalkalai siuvami pilnai arba iš dalies nusegami, tik iš kokybiškų baldams skirtų įvairių pluoštų geriausių Europos gamintojų audinių. Jau gavome naujausias jų kolekcijas.

Lovai Vanity būdingi ir visi kiti Subtila lovų privalumai – metalo rėmu sutvirtintas lovos karkasas, talpi net kelių dydžių patalynės dėžė, patikimi ir ilgaamžiai čiužinio pakėlimo mechanizmai, lengvai slankiojančios dugno plokštės, labai supaprastinančios dulkių valymą po lova.

Lova gali būti komplektuojama su medžio masyvo ar tamsinto chromo kojelėmis

Visi SUBTILA gaminiai yra gaminami naudojant aplinkai draugiškas, ekologiškas  ir sertifikuotas atitinkančias Oeko-Teks 100 * standartą  medžiagas.

Itin vertiname miego kokybę, todėl lovas komplektuojame su profesionaliais ergonomiškais lovų pagrindais, kurie leis naudoti visų tipų, dydžių ir rūšių čiužinius. Juos mes siūlome  rinktis iš įvairių  modelių, gaminamų mūsų partnerių Italijoje.

Populiariausi čiužinių dydžiai ( cm.), kuriems gaminama lova –  140×200; 120×200; 160×200; 180×200;

Pagal poreikį lova gali būti gaminama ir nestandartinių matmenų.

Informacija

Čiužinių dydžiai ( cm.), kuriems gaminama lova  160×200, 180×200, 200×200, galimi ir nestandartiniai dydžiai.
Užvalkalai: pilnai arba iš dalies nusegami
Patalynės dėžė: talpi, kelių dydžių
Kojelės: medžio masyvo ar tamsinto chromo kojelėmis