fbpx
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Pippa 3

Pippa 3

Koks baldas geriau tiktų vaiko kambaryje – patogi naudoti ergonomiška lova ar lengva estetiška sofutė? Funkcionalumas ar estetika? Rinktis daugiau nebūtina. Naujoji Subtila vaiko – jaunuolio lovų serija „Pippa” apjungia šiuos privalumus. Tereikia atsižvelgiant į kambario interjero ypatumus  bei vaiko ar jaunuolio amžių ir unikalų charakterį pasirinkti vieną iš keturių siūlomų modifikacijų, nuo jaukių simpatiškų viengulių lovyčių mažiesiems iki funkcionalių stilingų sofų-lovų vyresniems.
Visų Pippa lovų užvalkalai nusegami, juos galima skalbti arba valyti, o vaikui paaugus arba pasikeitus interjerui – pakeisti kitais.
Sveiką ramų miegą užtikrins ortopedinis čiužinio pagrindas ir kartu komplektuojamas ergonomiškas čiužinys, kurį taip pat galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų. Dienos metu čiužinys atliks ir sofos sėdimos dalies funkciją.
Visos Pippa sofos-lovos komplektuojamos su talpia patalynės dėžę, kurios dėka išlaikyti kambarį tvarkingą taps visai lengva. Esant poreikiui siūlomas ir sprendimas, neleisiantis mažyliui iškristi iš lovos.

Informacija

IŠMATAVIMAI:

90×200 cm,100x200cm,120x200cm čiužiniams.

Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

UŽVALKALAI: nusegami, naturalūs arba sintetiniai
KOJELĖS: medžio masyvo

Lovų gamyboje naudojamos paminkštinimo  medžiagos yra ekologiškos, sertifikuotos ir atitinkančios Oeko-Teks 100 * standartą.
Populiariausi šių modelių dydžiai : 90×200 cm, 100x200cm, 120x200cm čiužiniams.